Kursy wychowawców

Zapraszamy na organizowane przez nas kursy przygotowawcze dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kursy instruktażowe dla kandydatów na kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Z całą odpowiedzialnością - na podstawie opinii uczestników możemy powiedzieć: to jedne z najlepszych kursów na Dolnym Śląsku !

Kompetentni i doświadczeni prowadzący, odpowiedzialne i indywidulane traktowanie uczestników, baza pomysłów na zabawy i gry z dziećmi, rzetelna i uczciwa wiedza - formalno-prawna, metodyczna, pedagogiczna ... 10 lat doświadczenia. Nie boimy się trudnych pytań. To nie kurs dla tych którzy szukają tylko "papierka" ... Od tego są inni - zrobicie tam taki kurs nawet za darmo !

 

Organizacja kursów w roku 2017 odbywa się zgodnie z upoważnieniem

Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

 
Kurs na wychowawcę wypoczynku: 20-22.10.2017 lub 27-29.12.2017
Kurs na kierownika wypoczynku: 29.12.2017
 
Koszt: 150 zł przy zgłoszeniu na 14 dni przed rozpoczęciem kursu i wcześniej (osoby, które dokonają zgłoszenia później - tj. poniżej 14 dni przed kursem ponoszą odpłatność w wysokości 180 zł). Aby się zgłosić na kurs należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który otrzymuje się po wysłaniu e-maila na poniższy adres z informacją dot. nazwy kursu, terminu i imienia i nazwiska kandydata na kurs. Zapytania dot. kursów można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub telefonicznie 666 377 364.
 
Po zakończanym pozytywnie egzaminie kandydat otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem dot. organizacji wypoczynku i po spełnieniu warunków formalnych: posiada trzy letnie doświadczenie w wykonywaniu zadań dydaktyczno – wychowawczych lub opiekuńczo - wychowawczych, uzyskane w okresie ostatnich 15 lat, ukończone 18 lat,  ukończona szkoła średnia

 

Miejsce zajęć: Wrocław - Popowice

Potwierdzenie zgłoszenia następuje poprzez wpłatę zaliczki na konto Stowarzyszenia.

Kandydat dokonuje wpłaty po otrzymaniu informacji zwrotnej,  że zebrała się grupa i kurs się odbędzie.

 

Uwaga: przy zebraniu grupy powyżej 10 osób jest możliwość "indywidualnego" (wyłącznie dla zgłoszonej grupy) zorganizowania szkolenia w dogodnym dla grupy terminie i miejscu.

Także z dojazdem do miejsc poza Wrocławiem.

 

 Sprawdzona kadra / Zajęcia prowadzą praktycy / Płacąc - otrzymujesz jakość.